Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. 
×

solinEX Zestaw narzędzi w etui

zestaw solinex

Nowy produkt

1109 Przedmiotów

Cena:

105,00 zł

Add to Compare

Zestaw narzędzi solinEX w etui (5szt)

Niezbędnik w każdym salonie kosmetycznym

Kupując w zestawie zyskujesz 20%

W skład zestawu wchodzą:

sonda do paznokci wrastających SK15/SOL

 

Sonda podologiczna solinEX doskonale sprawdzi się przy zakładaniu tamponady, rekonstrukcji płytki paznokciowej czy też oczyszczaniu paznokci bezpośrednio przy wale. Jej „skrzydełka” zostały zaprojektowane w celu optymalizacji pracy z paznokciem wrastającym. Jeden koniec posiada mikrokulkę o średnicy 0,8 mm , drugi jest zagiętą stopką o szerokości 1,5 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu narzędzie idealnie sprawdzi się przy zabiegach pedicure.

łyżeczka UNNY CI14/SOL

 

Łyżeczka kosmetyczna solinEX łączy w sobie dwie niezawodne końcówki, niezbędne do oczyszczania mechanicznego cery z zaskórników. Łyżeczka idealnie sprawdzi się miejscach trudnodostępnych takich jak ucho czy płatki nosa. Ten model łączy w sobie dwie, najbardziej popularne wśród łyżeczek, końcówki pracujące

bagietka do henny BK15/SOL

 

Bagietka (nakładacz) do henny solinEX ma za zadanie dokładne wymieszanie henny przed nałożeniem oraz ułatwia sam proces nakładania henny. Wąska, zgrabna a przede wszystkim lekka, sprawdzi się do tego celu idealnie. Dzięki temu, że narzędzie jest wykonane ze stali nierdzewnej łatwo je oczyścić po zabiegu, co w przypadku pędzelków czy patyczków jest często wręcz niemożliwe.

pilnik do paznokci wrastających NP10/SOL

 

Dwustronny pilnik solinEX jest zalecany szczególnie w pracy z paznokciem wrastającym. Został on specjalistycznie wyprofilowany, tak aby opracowanie wrastającego paznokcia było jak najbardziej dokładne. Dwie precyzyjne końcówki (prosta i lekko zagięta) doskonale spiłują boki czy też trudniej dostępne kanty paznokcia. Pilnik idealnie nada się do przygotowania paznokcia wrastającego przed nałożeniem klamer korygujących.

GRATIS: kopytko do skórek NP10/SOL

 

kopytko do skórek solinEX jest niezastąpionym narzędziem przy zabiegach manicure. Za jego pomocą precyzyjnie odsunie się skórki oraz usunie pozostały na płytce naskórek. Przyrząd świetnie sprawdzi się w przygotowaniu paznokci do nałożenia tipsów czy też przygotowaniu paznokci do przedłużenia dowolną techniką

Inne osoby kupiły też